DogLine Academy

Merhaba! DogLine Academy olarak, köpeklerle dolu, sevgi ve anlayışla şekillenen bir dünyada yaşamın daha iyi olabileceğine inanan bir ekibiz. Ekibimizin her bir üyesi, köpek dostlarımıza sağlıklı, mutlu ve anlamlı bir yaşam sunmak için burada!

Birbirinden sevimli yüzleri ve sıcak tavırları ile kalplerimizde taht kurup karşı koyamayarak hayatımıza dahil ettiğimiz bu candan dostlarımızın eğitimlerinden ve bu eğitimlerin sonucunda; hem onların hem de sizlerin hayatındaki olumlu değişiklikleri eğitim sonunda göreceksiniz.

Neden Biz?

Köpek Dostu Yaklaşım: Bizimle, köpeğinizin ihtiyaçlarını ön planda tutan, sevgi dolu bir yaklaşım bekleyebilirsiniz.

Pozitif Eğitim: Köpeğinizle olumlu bir bağ kurmanın ve istenilen davranışları kazanmanın en etkili yolu olduğuna inanıyoruz. Köpeğinize sevgi dolu bir ortamda öğrenme şansı sunarak, birlikte geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmanız ve onunla daha sağlıklı bir bağ kurmanız için buradayız.

Bireysel Eğitim Programları: Her köpek benzersizdir, bu nedenle eğitim programlarımızı onların özel ihtiyaçlarına göre uyarlarız.


Sürekli Destek: Eğitim sonrasında da yanınızdayız. Adaptasyon sürecinde ve aşamadığınız sorunlarınız için size destek sağlıyoruz.

demo-attachment-1163-About-us-2
demo-attachment-1162-About-us-0
dalmaçya
bb

Eğitmen

Naim KILIÇARSLAN

Merhaba! Ben Naim Kılıçarslan, köpek eğitimi tutkunu bir uzmanım. Dogline Academy olarak, köpek sahiplerine köpekleriyle daha güçlü bir bağ kurmaları ve uyumlu bir yaşam sürmeleri için destek oluyorum. 8 yıldır süregelen eğitim deneyimimle, köpeklerin benzersiz ihtiyaçlarını anlamaya ve pozitif bir eğitim yaklaşımıyla onları desteklemeye odaklanıyorum. Her köpek benzersizdir ve onların aileleri ile uyumlu yaşamaları için özel eğitim programları tasarlamaktan keyif alıyorum. Sizi ve köpeğinizi tanımak ve birlikte eğitimle dolu bir yolculuğa çıkmak için buradayım. Aklınıza takılan sorularınız varsa, lütfen benimle iletişime geçin. Sevgiyle...

cc

Eğitmen

Burcu KILIÇARSLAN

Merhaba! Ben Burcu. Sahiplendiğim Lola ile başladığım bu özel yolculuk, beni eğitmenlik konusunda önemli bir adım atmaya yönlendirdi. Lola'nın gözünden bakmak ve yaşamını sağlıklı kılmak için sarf ettiğim çaba, değerli eğitmenlerden aldığım eğitim ve katıldığım seminerlerle pekişti. Şimdi, bu birikim ve deneyimlerimle sizin köpeğinizle benzer bir bağ kurmanıza ışık tutacak adımlar atabiliriz. Sadece Lola'nın değil, birçok başka köpeğin ve sahibinin hayatına olumlu bir dokunuş yapabilmek adına buradayım! Köpeğinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda size yardımcı olmak ve daha anlamlı bir ilişki kurmanıza destek olmak için burada olduğumu unutmayın.